Hakkımızda

Çocuk Ajansım Hakkında;

Biz Kimiz?

Reklam, dizi, film, katalog çekimlerindeki çocuk oyuncu ihtiyaçları, firmamızın profesyonel hizmetleri ile karşılanmaktadır. Alanında uzman ekibimiz, çocuklarınızın bedensel ve zihinsel gelişimini olumsuz yönde etkileyebilecek her türlü durumdan onları korumak ve doğru bir yol belirlemek adına her zaman çalışmaktadır.

Çocuk Ajansım, çocukların sosyal ve kültürel alanda kendilerini geliştirebilmeleri ve hayata daha kolay adapte olabilmeleri için onlara yardımcı programlar oluşturmaktadır. Okul hayatlarında, ev ödevlerinde geri kalma gibi karşılaşabileceğiniz problemler çocuğumuzun ailesi ve ekibimizin koordineli çalışmaları ve sürekli iletişim halinde olmaları ile bir soruna dönüşmeden önce önlenmektedir.

Çocuklarımızın medya sektöründe, kendilerini her gün geliştirerek ve her gün daha çok adapte olarak hem hayatlarında, hem de sektörde başarı kazanmaları en birincil hedefimizdir. Öz güven sahibi, sosyal ve mutlu çocuklar olmaları, okul hayatlarına olan adaptasyonlarını kaybetmemeleri ve geleceğe umutla bakabilmeleri için; Çocuk Ajansım, çocuklarımızın her zaman arkasında durmak ve onların hakkını sonuna kadar savunmak ile yükümlüdür.


Çocuk Ajansım, Çocuk Casting ve Cast Ajans Hizmetleri, bir "DORA YAPIM ve PRODÜKSİYON" markasıdır.