ÇOCUK OYUNCU AJANS FİRMALARI ve ÇOCUK OYUNCU AJANSLARI

ÇOCUK OYUNCU AJANS FİRMALARI ve ÇOCUK OYUNCU AJANSLARI

Dizi, film, reklam, katalog çekimi gibi projelerde oyuncu açığı, cast ajanslar tarafından giderilir. Bu ajanslar, iletişim halinde oldukları yapım şirketleri ve markaların projelerine oyuncu temin ederler, oyuncu ile kurum arasındaki iletişimi sağlamakla yükümlüdürler.

Çocuk oyuncu ajansları için de aynı sistem kullanılmaktadır. Cast ajanslar, ihtiyaç duyulan prodüksiyon işlerine çocuk oyuncu temin ederler ve oyuncu ile kurum arasındaki bağlantıyı kurarlar.

Çocuk Oyuncu Ajansları

Güncel ya da gelecek projeler için gerekli çocuk oyuncu açığı, çocuk oyuncu ajans ile karşılanır. Yapım veya marka, ajansa gerekli bilgileri verir ve ajans bu bilgiler ışığında oyuncuları değerlendirerek kuruma iletir. İletilen oyuncu adayları arasından uygun olanlar kurum tarafından belirlenerek deneme çekimleri için randevu oluşturulur. Ardından uygun koşullar sağlanarak asıl çekimler yapılmaya başlanır.

Çocuk Oyuncu Başvurusu

Çocuk Ajansım, online başvuru ile kısa sürede ön kayıt formu oluşturup iletebileceğiniz bir sisteme sahiptir. Çocuklarınız için her zaman en iyisini istediğinizin bilincinde olan ajansımız, onlar için kurduğunuz hayallerde de hep yanınızda olmak ve destek olmak için var gücü ile çalışmaktadır. Sizler de, çocuklarınızın sektöre en doğru girişi yapabilmelerini ve en iyi şekilde tecrübe kazanmalarını istiyorsanız; çocuk oyuncu başvurusu yaparak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başvuru Yap